עמית זריז שירותי משלוחים

עמית זריז” הינה חברת שליחויות כלל ארצית. ל”עמית זריז” ותק של כ-30 שנה בתחום השליחויות, המשלוחים וההפצה.

ל”עמית זריז” מרכזי הפצה ושיגור בכל רחבי הארץ, המאפשרים לחברה לספק לכל לקוח שירותי שליחות מהירים ויעילים.

המוטו שלנו – זריז זה בזמן! ב”עמית זריז” תקבלו שירות מהיר, אדיב, מקצועי ואמין.

“עמית זריז” חברת שליחויות תמצא עבורכם את הפתרונות המהירים, היעילים והיצירתיים ביותר, המותאמים לצרכים שלכם. לאורך כל תהליך השליחות או ההעברה, החברה מקפידה לשמור על קשר רציף עם הלקוח, ולעדכן אותו בכל התפתחות, תוך איתור פתרונות מהירים לכל בעיה שעלולה לצוץ.

בבעלות “עמית זריז” עשרות קטנועים חדישים וכלי רכב מסחריים בגדלים שונים, המותאמים לצרכי השליחויות וההפצה של הלקוח. השליחים של “עמית זריז” הם נבחרת מיומנת של נהגים, אשר עוברים הכשרות מקצועיות בנהיגה זהירה ובטוחה ובמתן שירות ללקוח.

החברה מציעה שירותי שליחויות והפצה מגוונים בכל רחבי הארץ. “עמית זריז” מספקת ללקוחותיה שירותי משלוח מהירים מהיום להיום, שליחויות מהיום למחר, הפצת מעטפות וחבילות, ביצוע הפקדות ותשלומים, הגשות בבתי משפט, מסירת כתבי בית דין, ביצוע רישום ופעולות בטאבו, ביצוע פעולות רישום במשרדי ממשלה והעברת דגימות דם.

לחברה מגוון שירותים נוספים המותאמים ללקוחות פרטיים, כמו ביצוע קניית תרופות, העברה מהירה – בכל הארץ – של מוצרים שנרכשו מחניות ועסקים, גביית כספים בגין מסירת סחורות/מוצרים, החזרת מוצרים לחנויות והחזרת זיכוי/כסף בתמורה למוצר שהוחזר ועוד. “עמית זריז” מעמידה לטובת לקוחותיה את מערך השליחים שלה, לטובת ביצוע כל משלוח מיוחד, קניות, שליחות או שירותים לוגיסטיים אחרים.

עסוקים? אין לכם זמן לסידורים? תנו לנו לרוץ בשבילכם! “עמית זריז” מבצעת מגוון שליחויות מיוחדות, על פי הדרישות הספציפיות של כל לקוח – החל במשיכת מזומנים מהבנק, ועד מסירת בגדים לתיקון אצל החייט. “עמית זריז” תשמח לבצע עבורכם כל משלוח, שליחות או העברה – ולחסוך לכם זמן, טרחה והתרוצצויות.