הצוות של “עמית זריז” מונה עשרות אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה – שליחים, מוקדני שירות, מנהלים ומפקחים. השליחים של “עמית זריז” מצוידים במגוון כלי רכב בכל הגדלים, כולל כלי רכב מסחריים, טנדרים וקטנועים, המאפשרים לחברה לספק שירות שליחויות אישי ומוקפד, המתאים במדויק לצרכי הלקוח.

בבעלות “עמית זריז” צי של קטנועים חדישים וכלי רכב מסחריים בגדלים שונים, המותאמים לצרכי השליחויות וההפצה של הלקוח. השליחים של “עמית זריז” הינם נהגים מיומנים ומקצועיים, אשר עוברים הכשרות מיוחדות בנהיגה זהירה ושירות לקוחות.

החברה שמה דגש רב על נהלי נהיגה זהירה, ומקפידה הקפדה יתרה על שמירת חוקי התנועה והחוקים בכלל, ומתן מענה אדיב ללקוחות בכל מצב ובכל מקרה.

“עמית זריז” בוחרת את עובדיה בהליך קפדני ומסודר, על מנת להבטיח שצוות החברה יעמוד תמיד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה שומרת על כל חוקי וכללי ההעסקה של מדינת ישראל, ומעניקה תנאי עבודה איכותיים – מה שמבטיח עובדים מרוצים ויעילים מהדרגה הראשונה, שיעניקו ללקוחות החברה שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שירות לקוחות יעיל, מהיר ואדיב מהווה נדבך חשוב ב”עמית זריז”. לחברה מספר רב של מוקדני שירות, שמוכנים לספק ללקוח בכל רגע נתון מענה אנושי מהיר, תשובות לשאלות ופתרון בעיות. לקוחות “עמית זריז” יכולים לעקוב אחר שירותי השליחות המסופקים להם באמצעות מערכת מיוחדת באתר האינטרנט של החברה, הזמינה 24 שעות ביממה.